Komfortowe, szybkie i niezniszczalne wehikuły. Samochody niesztampowe, małe, mające wprost opływowy kształt ciała, posiadające radioodtwarzacze CD. Machiny zgrabne, o gigantycznej zalecie prędkiego przemieszczania się. A wszystko po to, aby podnieść zadowolenie współczesnego człowieka. Udoskonalanie samochodów odbywa się od chwili patentowania pierwszego pojazdu. Przykładem jest nawigacja GPS. Jednym z tychże poprawień są powstałe już w obecnych okresach samochody elektryczne lub też AppRadio. To auta, którym wystarczy wyłącznie prąd elektryczny. Na wyposażeniu posiadają DVD i ekrany.

Trzeba podłączyć auto do kontaktu i zostawić do ładowania. Mimo to te pojazdy mogą przejechać jedynie 150-200 km. Okropny jest fakt, że takie samochody są w stanie zastopować się na środku autostrady, czy odwrotnie – opustoszałego pola, bo po prostu się wyładują. Nowością w świecie aut od roku 2013 jest wprowadzenie pojazdu bez kierowcy. Nowością są również innowacyjne wzmacniacze.

Auta te nie potrzebują człowieka, a w związku z tym oraz prawa jazdy. Takie maszyny zostały pozwolone do użytku aż w trzech stanach – Nevada, Kalifornia i Floryda. W przyszłości ludzie myślą również o latających autach, w jakich głośniki i subwoofery to podstawa. To ogólne marzenie człowieka – górowanie nad światem, fruwanie w przestworzach. Tylko czy uda się wynaleźć sposób i patentować takie samochody? To z pewnością byłoby fenomenalne doświadczenie dla miłośników aut i prostych ludzi, pragnących odmiany. Właściwą odmianą są również akcesoria typu tuner TV.

Ludzie już w czasach starożytnych wiedzieli, że transportowanie się o sile osobistych nóg jest niewystarczające. Organizm ludzki szybko się męczy oraz nie jest zaprojektowany, aby wędrować przez dużo godzin, czy nawet dni. Transport na własnych nogach nie jest nawet bezpieczny dla wigoru. Im bardziej świat się rozwijał, tym prędzej powstawały różne archaiczne wozy.

produkty pioneer

pioneer

dodatki do nawigacji

głośniki koaksjalne pioneer